Baldų pervežimas

Viena dažniausių perkraustymo paslaugų yra baldų pervežimas. Kraustydamasis į naują vietą klientas dažnai nori pervežti baldus, kur jie galėtų toliau tarnauti. Pervežame įvairių gabaritų baldus, taip pat kitus namų apyvokos daiktus ir reikmenis. Kad nebūtų pažeisti, baldus ir kitus daiktus supakuojame. Tam naudojame tinkamas pakavimo priemones. Jei reikia, baldus išrenkame, pervežame, o po to surenkame naujoje vietoje.

Baldų pervežimas taip pat siūlomas juridiniams asmenims. Turime didelę biurų perkraustymo patirtį.

Baldų pervežimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose, Trakuose ir už jų ribų.

Senų baldų išvežimas

Išvežame senus baldus, seną buitinę techniką, nereikalingus daiktus, kilimus, langus ar duris. Mes bendradarbiaujame su specializuotomis atliekų tvarkymo aikštelėmis.  Klientas, kreipdamasis į mus dėl senų baldų išvežimo,  išvengia nereikalingų rūpesčių, sutaupo laiko ir pinigų.

Sandėliavimas

Būna situacijų kai klientas privalo palikti seną vietą, o naujoji vieta dar nėra paruošta. Pavyzdžiui, nėra užbaigtas įrengimas ar remontas. Tokiais atvejais, mes siūlome daiktų ar baldų sandėliavimo ir saugojimo paslaugą. 

Įkainiai

Klientas kreipdamasis į mus dažnai užduoda klausimą: „Kiek kainuoja baldų pervežimas, arba kiek kainuoja senų baldų išvežimas?“ Standartiniai mūsų įkainiai yra  čia , bet galutinė kaina priklauso nuo baldų rūšies, kiekio ir vietos. Mūsų kainos yra tikrai konkurencingos lyginant su kitais paslaugų teikėjais. Susisiekite su mumis ir viską suderinsime.

Naudingi patarimai

Norėdamas sutaupyti, klientas supakuoti baldus ar kitus daiktus ir paruošti juos transportavimui gali savarankiškai. O mūsų įmonėje būtų užsakytas tik baldų pervežimas. Pateikiame patarimus, kaip tai atlikti.

Daugiabučių laiptinės dažnai yra mažos, jose yra sunku manevruoti, baldai dažnai netelpa į liftą ar pro duris. Todėl baldus yra geriausia išardyti ir supakuoti. Baldų plokštes geriausia apvynioti pakavimo polietilenu. Taip jos apsaugomos nuo subraižymo.
Labai svarbu apklijuoti minkšta medžiaga baldų plokščių kraštus, kurie yra labai trapus. Medžiaga apsaugos ne tik baldus, bet taip butų sienas ir medines durų staktas.
Medžiagos klijavimui, geriausia naudoti dažymui skirtą lipnią juostą. Ji lengvai nusilupa ir nepalieka klijų.
Jei baldai turi stiklines dalis, jas reikėtų nuimti ir supakuoti atskirai.
Įvairias baldų tvirtinimo detales geriausia sudėti į vieną tarą, dėžutę ar maišą. Taip jos nepasimes perkraustymo metu.
Jei pervežami antikvariniai baldai, rekomenduojama juos apvynioti pledu. Antikvarinius baldus prieš pakuojant rekomenduojama nuvalyti. Jų paviršiai yra itin jautrūs ir gali būti pažeisti dulkių ar purvo transportavimo metu.

Elektroniniai prietaisai ypač pažeidžiami. Juos geriausia supakuoti į dėžes, kuriose šie prietaisai įgyti. Jei jų nebėra, geriausia naudoti kartonines dėžes ir burbulinę plėvelę.
Jei elektroniniai prietaisai yra pajungiami daugybe laidų jungčių, pravartu prie laidų priklijuoti popierėlius su atitinkamu aprašymu.

Indai, kurie yra lengvai dūžtantys, turi būti įvyniojami į medžiagą, kuri sušvelnintų smūgius ir sumažintų vibraciją. Yra pravartu užkimšti popieriumi ir indų vidines ertmes. Dedant į dėžes, sunkiausi indai kraunami į dėžės apačią, o mažesnį ant jų. Tuomet jie nenukris iškraustant. Dėžėje neturi likti tarpų tarp indų, kad pervežant jie nejudėtų.

Daugiau patarimų apie perkraustymą rasite perkraustymo paslaugų puslapyje , o taip pat Mano Namai svetainėje.