Baldų pervežimas

Viena dažniausių perkraustymo paslaugų yra baldų pervežimas. Kraustydamasis į naują gyvenamąją ar darbo vietą klientas dažnai nori pervežti baldus, kurie galėtų toliau tarnauti klientui.
Pervežame įvairių gabaritų baldus, taip pat kitus namų apyvokos daiktus. Kad nebūtų pažeisti, baldus ir kitus daiktus supakuojame. Tam naudojame tinkamas pakavimo priemones. Jei reikia, baldai yra išrenkami, o po to surenkami naujoje vietoje.

Senų baldų išvežimas

Taip pat išvežame senus baldus, seną buitinę techniką,  nereikalingus daiktus, kilimus, langus ar duris. Taip klientas išvengia nereikalingų rūpesčių, sutaupo laiko ir pinigų.

Sandėliavimas

Būna situacijų kai klientas privalo palikti seną vietą, o naujoji vieta dar nėra paruošta. Pavyzdžiui, nėra užbaigtas įrengimas ar remontas. Tokiais atvejais, mes siūlome daiktų ar baldų sandėliavimo ir saugojimo paslaugą. 

Naudingi patarimai

Klientas pageidaudamas, supakuoti baldus ir paruošti juos transportavimui gali savarankiškai. Pateikiame patarimus, kaip tai atlikti.
Baldus geriausia išardyti ir supakuoti, apvynioti pakavimo polietilenu.
Elektroniniai prietaisai ypač pažeidžiami. Juos geriausia supakuoti į dėžes, kuriose šie prietaisai įgyti. Jei jų nebėra, geriausia naudoti kartonines dėžes ir burbulinę plėvelę.
Indai turi būti įvyniojami į medžiagą, kuri sušveltintų smūgius ir sumažintų vibraciją. Sunkiausi indai dedami į dėžės apačią, dėžėje neturi likti tarpų tarp indų.
Jei baldai turi stiklines dalis, jas reikėtų nuimti ir supakuoti atskirai.
Klijavimui, geriausia naudoti dažymui skirtą lipnią juostą. Ji lengvai nusilupa ir nepalieka klijų.
Daugiau patarimų rasite Mano Namai svetainėje.