Krovinių pervežimas

Viena pagrindinė mūsų paslaugų yra krovinių pervežimas.  Pervežame įvairius krovinius, statybines medžiagas, buitinę techniką, baldus ar stambių gabaritų daiktus. Krovinių pervežimas vykdomas Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose ir už jų ribų. Turime krovininį mikroautobusą su liftu patogiam ir saugiam pervežimui. Pasirūpiname saugiu trapių ir brangių krovinių pervežimu. Taip pat vežame nestandartinius įvairių gabaritų krovinius. Yra tekę vežti lauko krosnis, rūkyklas, pjovimo ir tekinimo stakles, pianinus, soliariumo įrangą, motociklus ir kitus krovinius. 
 
Krovinių pervežimas vykdomas septynias dienas per savaitę. Esame lankstūs, neretai galime darbą atlikti tą pačią dieną, kai klientas kreipiasi į mus.
Kodėl mes?
 
Patikimumas.  Esame patikima komanda. Mes atsakingai atrenkame darbuotojus. Dauguma jų turi ilgalaikę perkraustymo, krovinių pervežimo darbų patirtį. Susitarę su klientu visuomet atvykstame laiku. Esant nenumatytoms aplinkybėms, susiskambiname su klientu ir pasiūlome kitą tinkamą laiką.
 
Greitis ir kokybė. Darbus atliekame greitai, bet kruopščiai.  Atsakingai saugome pervežamus krovinius ir turtą nuo pažeidimo ar sugadinimo.
 
Kaina. Visuomet stengiamos pasiūlyti geriausią kainą už kurią gali būti atliktas krovinių pervežimas. Taip pat galime suteikti nuolaidas. Pavyzdžiui, jei  yra pervežami baldai, tai senus baldus išmesti galime su didele nuolaida.
 
Klientai. Pagrindinis mūsų kokybiškų paslaugų atlikimo rodiklis yra sugrįžtantys klientai. Jie  lieka patenkinti mūsų darbų, todėl jei reikia paslaugos jie noriai vėl kreipiasi į mus.